Reiekaitsmed ja hõõrdumisvastased püksid – hädavajalik suveperioodiks!

Reiekaitsmed ja hõõrdumisvastased püksid – hädavajalik suveperioodiks!

Suvi on õhuliste kleitide ja seelikute aeg. Kahjuks võtavad tihti suvise stiilirõõmu ära valusad hõõrdumised reite sisekülgedel. Lahenduseks on – reiepaelad ja hõõrdumisvastased püksid, mis ei ole mitte ainult funktsionaalne, vaid ka sensuaalne aksessuaar. Reiepaelad on äärmiselt populaarsed aksessuaarid väga paljude naiste seas.

Väljas on palav, üle 20 kraadi sooja ja Sa vaevad pead, kas kanda oma lemmikleidiga sukkpükse? Unusta see dilemma oma peas ja vali reiekaitsmed. See nutikas aksessuaar teeb teie elu olulisemalt lihtsamaks. Reiekaitsmed pannakse reite kokkupuute kohale, mistõttu reied ei hõõrdu omavahel, ei teki ebamugavustunnet, higistamist, sa saad nautida kuuma ilma ja suve. Kõikidel reiekaitsmetel on silikoonribad, mis hoiavad kaitsme peale terve päeva.

Ja kui Sa mõtled praegu, et need tooted vist on ainult volüümikamatele, siis sa eksid🙂 Reiekaitsmed on väga stiilne ja seksikas aksessuaar kõikidele naistele, olenemata vanusest ja figuurist.

Ilul ei ole suurust!

Meie e-poes müüdavad reiepaelad on saadaval 4 suuruses – XS/S, M/L, XL/XXl ja 3XL/4XL. Kui sa pole varem reiekaitsmeid proovinud kanda, siis tee proovi. Kuumade ilmadega hõõrduvad kõikide naiste reied, olenemata suurusest.

Reiekaitsmeid on saadaval kahes verisoonis: pitsist ja satiinist.

  1. Pitsist – sobivad väga hästi kasutamiseks sukkade ja sukahoidjate asemel. Saate end seksikana tunda ilmast sõltumata.

2. Satiinist – sobivad kasutamiseks igapäevaselt. Saadaval on kaks värvitooni. Satiinist reiekaitsmed on klassikalise stiili austajate lemmikud.

Saa tuttavaks soojade ilmade bestselleritega siin

Sellel suvel tuli Gabriella välja uudistootega, kus reiekaitsmetega on ühendatud äärmine mugavus, ühendades püksid ja reiekaitsmed – hõõrdumisvastased püksid XENIA

Reie hõõrdumise vastu mõeldud aluspüksid on valmistatud elastsest Lycra Xceptionelle lõngast, mis  annab salendava efekti ja kohandub ideaalselt figuuriga, rõhutades naiselikke omadusi. Pükstel ei ole tänu kudumistehnoloogiale pükstele iseloomulikku vahetükki.

 

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga