Pood

1. Müügitingimusete kehtivus

Müügitingimused kehtivad Pesubutiigi e-poe klientide ja Pesubutiik OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Pesubutiigi e-poe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
Pesubutiik OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Pesubutiik OÜ e-poes.
Pesubutiigi internetipoest kauba tellimine on mugav ja turvaline. Siit poest ostes ei ole vaja registreeruda kasutajaks. Osta saavad nii eraisikud kui ka juriidilised isikud.
Pesutiigi internetipoes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.
Pesubutiigi e-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2. Hinnad

Kõik hinnad Pesubutiik OÜ e-poes sisaldavad käibemaksu 20%. Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

3. Tellimuste vormistamine

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.
Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.
Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 50 € on kauba kohaletoimetamine Eesti, Läti ja Leedu piires tasuta.
Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormista tellimus“. Kui olete juba Pesubutiik OÜ e-pes registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „uus klient“ ja sisestage kontaktandmed.
Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „tellin ja tasun“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „Minu konto“ ikooni alt.
Tooted postitame pärast arve tasumist.

4. Müügilepingu jõustumine

Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „tellin ja tasun”.
Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Pesubutiik OÜ arveldusarvele.

5. Kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine toimub Omniva või SmartPOSTi vahendusel vastavalt Teie poolt tehtud valikule.  Kohaletoimetamise hinnad kehtivad Eesti Vabariigi piires, on fikseeritud ning ei olene paki kaalust. Toodete tarneaeg on kuni 14 tööpäeva.
Pesubutiik ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Pesubutiik ei saanud mõjutada või ette näha.

6. Tagastamisõigus

Ostjal on õigus tellimusest loobuda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Selleks palume Teil teha vastavasisuline avaldus e-kirja teel info@pesubutiik.ee. Raha tagastatud kauba eest kantakse sellele arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata.
Juhul, kui teieni jõudnud tooted on saanud kahjustada või ei vasta kirjeldusele, palume sellest koheselt teada anda e-posti aadressil info@pesubutiik.ee Seejärel pakume Teile toodete asendamist või Teie raha tagastamist. Müüja ei hüvita ega asenda välistele kahjustustele tuginedes tooteid, mida on kasutatud.

7. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Veebipoe Pesubutiik isikuandmete vastutav töötleja on Pesubutiik OÜ (registrikood 14401688) asukohaga E.Enno 15-20, Valga linn, 68207 tel 53732600 ja e-kiri pesubutiik@gmail.com

Milliseid isikuandmeid töödeldakse 

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu).

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse 

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi. Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Zone.ee serveris. Juurdepääs isikuandmetele on Pesubutiik OÜ töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

8. Andmete töötlemine ja turvalisus

Kõik Pesubutiigi e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Välja arvatud juhtudel, kui kuller vajab kauba kohaletoimetamiseks Teie nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi või muudel seadusega ettenähtud juhtudel.

Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka Pesubutiigi e-poel puudub neile juurdepääs.