Premium pesubränd Kinga meie e-poes

Premium pesubränd Kinga meie e-poes

Aluspesu ostmisel on väga oluline teada pesutootja väärtusi, eesmärke ja moesuunda. Tutvustame Sulle meie e-poes müüdava aluspesu tootjat Kinga, mis on Poola bränd.

Kui küsida inimestelt, mis on pesutootmise pealinn, siis üldiselt on vastus, et see on Prantsusmaa. Aluspesu tootmine on tõesti sealt pärit, kuid tänaseks on Poola pesutootjad pesumaailmas kõrgelt hinnatud, sest nad toodavad oma tooted kohapeal, kvaliteedikontroll on kõrge ning tooted on väga kvaliteetsed, kuid hinnaklassis, mis lubab endale ikka pesu soetada.  Palju tuntud brändide tegelik tootmine toimub Hiinas, mistõttu pesu kvaliteediga võib olla probleeme.

Kinga pesu hakkas meile kohe meeldima, kui brändiga tutvust tegime. Valime oma e-poodi brände väga hoolega, meie eesmärk on müüa ainult sellist pesu, mida me ise ka soovime kanda. Kinga võlus meid oma klassikaliste lõigetega, samas on nende toodetel alati midagi ekstra, mis teeb pesu omapäraseks.

Kinga alustas 1993. aastal ja esimese pesu õmbles brändi omanik, kes siiani jälgib kvaliteeti ja vastutab iga mudeli väljalaskmise eest.

Mis on pesu tootmisel oluline?

TEHNOLOOGIA

Tipptaseme saavutamiseks on vaja väga häid spetsialiste, kes suudavad tänapäeva tehnoloogiat kasutada. See on kõige suurem väljakutse ka Kingale. Poolas ei ole ühtegi kooli, kus õpetatakse aluspesu tehnoloogiat. Seetõttu on Kinga võtnud selle ise vedada, nende asutuse õpetatakse välja nii oma töötajaid, kui toimuba ka õpe rahvusvahelisel tasemel. Kõrged standardid on suudetud säilitada tänu Euroopa Liidu rahastamisele, mistõttu ettevõtte on üks tehnoloogilisemalt arenenumaid ettevõtteid Poolas.

KVALITEET

Kinga, üks vähestest Poola ettevõtetest, kes võib julgelt öelda, et kogu toomine, algusest lõpuni toimub Poolas.

Kinga omanik on kirglik pesuarmastaja ja tema sõnul peab väga hea toote saamiseks jälgima kogu tooteprotsessi, mida ka kohapeal tehakse. Bränd kogub pidevalt klientide tagasisidet, mida tootmisel arvestatakse. Paljude naiste hinnangute kohaselt on Kinga tooted väga kvaliteetsed ja mugavad. Väga kiidetakse nende rinnahoidjaid.

STIIL

Kinga pesu kohta saab peale 30 aastast tootmisajalugu julgelt öelda – sellel on äratuntav omapärane disain, mida kliendid kõrgelt hindavad.

Igal aastal tullakse välja uute kollektsioonidega, mida valmistatakse ette 2 aastat.

Igal aastal leiate nad Pariisi pesumessil – Salon International de la Lingerie.

Võite kindlad olla, et nende tooted on loodud uusimaid trende järgides.

Kinga mõistab, kuidas aluspesu tõstab naise enesekindlust ja kui oluline see naisele on. Tee nende toodetega tutvust, usume, et armud nende toodetesse, nagu meie🖤

Valik meie lemmikuid:

  1. Etna
  2. Sugar Baby
  3. Sauvage push-up

 

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga