Multifunktsionaalne rinnahoidja – mis teeb selle eriliseks?

Multifunktsionaalne rinnahoidja – mis teeb selle eriliseks?

Multifunktsionaalne rinnahoidja – mis teeb selle eriliseks ja kuidas seda kanda?

Multifunktsionaalsest rinnahoidjast saab Sinu garderoobi muutja!

Multiway rinnahoidja väärib pesukategoorias erilist tähelepanu, sest on omaette kangelane. Multiway rinnahoidja ei ole lihtsalt geniaalne toode, vaid see suudab muuta kandja isikust ja riietumisstiili. Väga hea mutlifunktsionaalne rinnahoidja annab kandjale diivad moe osas, ja kandjast võib saada tõeline moegurmaan – hakkate kandma sügavaid dekolteesid, lahtiste õlgadega kleite, lahtise seljaosaga kleite ja palju muud.  Multifunktsionaalne rinnahoidja pakub igakülgset tuge, toestust ja natuke ka maagiat.

Sellised rinnahoidjad on loodud kohandamise jaoks erinevate rõivastega, samuti dekolteedega. Need ajad on möödas, kus rinnahoidja määras, mis riietust naine kanda saab.

Võtke madala lõikega kleidid enesekindlalt omaks, katsetage ebatavaliste rihmade paigutustega või paljastage julgelt oma õlad, muretsemata nähtavate rinnahoidjarihmade pärast. Selline rinnahoidja võimaldab teil väljendada oma isikupära.

Unustada ei tohi kindlasti reisimist.

Kui reisite käsipagasiaga ja üleüldse reisikohvrit pakkides on tark tegu kaasa võtta üks rinnahoidja, mis täidab teie erinevaid vajadusi. Ja loomulikult on see variant väga ruumisäästlik, palju rohkem jääb ruumi muudele vajalikele esemetele.

Pesul on veel üks suur väärtus – see tõstab nähtamatuna oluliselt kandja enesekindlust.

Pesu kandmises on midagi vaieldamatult jõudu andvat, pesu ei näe ainult  peen välja, vaid pakub ka vankumatut tuge. Multiway rinnahoidja pakub mõlemast maailmast parimat – elegantsi ja funktsionaalsust.

Olenemata sellest, kas osalete ametlikul üritusel, romantilisel õhtusöögil või juhuslikul väljasõidul, enesekindlus, mis tuleneb teadmisest, et olete seestpoolt laitmatult riides, kiirgab läbi teie käitumise, jättes püsiva mulje kõikjal, kuhu lähete.

Omades multifunktsionaalset rinnahoidjat, Te vähendate liigse tarbimise vajadust ja minimeerite oma keskkonnajalajälge. See on väike, kuid märkimisväärne samm moetarbimise tähelepanelikuma lähenemise suunas

Pesubutiigi tootevalikust soovitame Crystal multiway rinnahoidjat. 

https://www.pesubutiik.ee/toode/crystal-balkonett-rinnahoidja/

Eraldi paelad ainult kaela taha.

 

Saad kanda paelad risti seljal.

Saad kanda ilma paelteta.

Kui sul siiani ei olnud multifunktsionaalset rinnahoidjat, siis soovitame osta ja sa näed, kuidas sinu loovus hakkab tööle ja pesugarderoob ilmuvad täiesti uued rõivaesemed, nt. avatud õlgadega bodid.

🎀Alti on võimalus teha vihjet oma kallimale, et vajad naiselikkuse boosti ja kinkekaarti Pesubutiigist. Meie online pesupoe kinkekaardid on üha populaarsemad ja ostjate osakaal meeste poole peal.

Kinkekaardi leiad siit https://www.pesubutiik.ee/toode/kinkekaart/

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga