Mul on häid alukaid vaja!

Mul on häid alukaid vaja!

Oleme Eesti pesuturul tegutsenud üle viie aasta ning Pesubutiigi asutaja on ise kogenud naiseliku eneseteadlikkuse ja seksuaalsuse avastamise teekonda. Sellepärast mõistame hästi, et igapäevased tunded ja vajadused võivad olla mitmekesised. Just seetõttu oleme järk-järgult laiendanud oma tootevalikut, pidades silmas just sinu, armsa naise vajadusi selles kiiresti muutuvas maailmas, kus enesearmastus on muutunud äärmiselt oluliseks.

Meie kliendid on inspiratsiooniks oma julgete valikute ja küsimustega. Alguses puudutasid need küsimused sageli rinnahoidjaid. Sooviti leida igapäevast, märkamatut rinnahoidjat, mis ei oleks kuskilt ebamugav ning samal ajal hoiaks nibud diskreetselt peidus. Rinnahoidjate osas oleme suurepäraselt hakkama saanud, sest igal tootjal on olemas basic sari, kus pisidetailidega erinevused muudavad valiku isikupäraseks. Need on alustalad, millest alustavad kõik naised, sest mugavad ja toetavad rinnahoidjad on lihtsalt hädavajalikud. See näitab selgelt, et naised väärtustavad iseennast. Aluspesu jääb tihti tahaplaanile, sest kõike muud tundub olevat alati vaja rohkem.

Sina oled tähtis, ära seda unusta!

Meiega koos on kasvanud ka meie kliendid. Viimasel ajal küsitakse meie käest väga tihti: mul on häid alukaid vaja. Nõudmised on lihtsad. Pepu peal ei tohi olla õmblusi, ma ei taha päris stringe ega madalat vöökohta. Ma ei ole pekine, aga mul on ikkagi natuke sellist volti, mis pressib külgedelt välja ja madala värvliga jätab voldi kõhu peale. Hmm.  Oleme leidnud püksid, mis vastavad nendele nõudmistele täielikult, ja meie kliendid on neid innukalt ostnud ja lisaks tellinud.

Kõrgepihalised püksid Iris

Püksid on lõheroosat värvi, kõrgema pihaga, pükste keskosal on pehme, veniv kumm, mis on mugav, mitte liiga trimmiv.

Püksid sobivad nii ideaalse figuuriga naistele, kui neile, kes soovivad peita figuuri ebatäiuslikkust. Iris kõrgepihalised püksid on saadaval suuruses XS-XXXL

Püksid ei kuulu sarja ultra seksikad, kuid kindlasti vajab neid iga naine, see on kindel.

Püksid leiad siit

Kui Sa ei ole varem interneti pesupoest pesu tellinud, siis julgustame sind seda tegema. Meie e-poes on tasuta tagastamine/vahetamine, kui toode ei peaks sobima.

Iris püksid on valmistatud parima Poola pesutootja poolt ja hetkel pole tagastanud ega vahetanud tooteid ükski klient. Tooted vastavad tõesti suurusele (95% Krisline toodete tellijatest on rahul suurusega) ja 98% ostjaid, on teinud korduvoste ja jäänud püsiklientideks.

Soovime sulle head suve lõppu ja pesurohket uut hooaega!

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga