Mida tuleks aluspesu kinkides silmas pidada?

Mida tuleks aluspesu kinkides silmas pidada?

Pühadeostlemine kogub tuure ja on varsti täies hoos! Pesu kinkimine on üks luksuslikumaid ja meeldejäävamaid kingitusi, mis Sa saad teha.

Pesu kinkimine ja saamine võib olla imeline, aga ka katastroof, kui Sa ei pea silmas kingisaaja keha ja stiili. Pesu võib kinkida oma kallimale, sõbrannale, õele, erilisele inimesele. Õigesti valitud pesu loob saajale mälestused, mida ta ei unusta!

SAMM 1. Mõtle läbi, kas soovid kinkida ööpesu või pesu

Ööpesu kinkimisel pead teadma ainult ühte numbrit ja ööpesu kinkimine on lihtsam.  Kui Sa riiete suurustes üldse ei orienteeru, siis jäta meelde, et XS on kõige väiksem ja sealt edasi lähevad numbrid suuremaks. XS, S, M, L, XL. Kõige parem on piiluda kandja riiete sildi peale, kust näed numbrit, aga kindlasti saad hakkama ka visuaalse vaatlusega.

Rinnahoidja numbrit niisama arvata ei ole võimalik. Tuleb kas kandja käest küsida nii, et ta aru ei saa või siis ta pesusahtlis vaadata rinnahoidja silti. Rinnahoidjate numbrid koosnevad numbrist ja tähest. Esimene number näitab rinnaalust mõõtu ja teine rinnakorvi osa. Pesubutiigi 4 aastase kogemuse põhjal on enamlevinud numbrid 75B ja 80=B, C. Usun, et kui Sa väga püüad, saad selle numbri ka teada.

SAMM 2. Pead aru saama, milline on kingisaaja stiil 

Üldjuhul on nii, et kui jälgid inimese üldist riietumisstiili, siis on aimatav ka, millist pesu ta armastab kanda. Kas ta armastab pitsi, glamuuri, on hoopis konservatiivne. Kas ta kannab värvilisi riideid, milline on ta juuksevärv? Loomulikult võid Sa teda üllatada, aga see on juba riskantne, sest kõigile üllatused ei meeldi ja toode jääb seisma. Usun, et Sa saad aru, millist pesu ta kanda võiks.

SAMM 3. Vali välja rinnahoidja

Vali meie e-poest kategooria aluspesu ja filtreeri suuruse järgi välja. Vastavalt tema stiilile leiad sobiva. Rinnahoidjad on väga erinevat stiili – pehme korviga, kõva korviga, poolpehme korviosaga, jne. Julgustame Sind ostma sellist stiili, mis Sa arvad, et ta kannaks.

Kui Sul on raskusi või kahtled tema stiilis, siis vali Basic rinnahoidja, mis kannavad teatud hetkedel kõik naised. Nt. Michelle või Etna

SAMM 4. Vali välja püksid

Pükse saab jagada 2 kategooriasse – stringid ja tavalise lõikega püksid. Naised kannavad mõlemaid variante, oleneb lihtsalt ajahetkest.

Meie e-poes on lihtne pükse valida, pükste soovitus on rinnahoidja juures näha. Jällegi on Sul vaja teada suurust. Pükste suurused algavad XS-XXXl-n meie poes. XS on kõige väiksem.

SAMM 5. Telli ära ja ostetud tooteid ootama

Meie e-poes on osaliselt tooted kohe olemas, kuid on ka tooteid, mida kohe peale Sinu ostu sooritamist tarnijalt tellime. Seega varu aega, et ostetud tooted jõuaks ikka õigeaegselt Sinuni. Ostukorvis saad valida maksmisviisi. Kas maksad kohe või kasutad võimalust oma kulusid hajutada, maksta kolme kuu jooksul ilma lisatasudeta.

NB! Kui ta on sensuaalse stiili kandja, siis soovitame Aisha komplekti. Tooted on kõik laos ja saame teele panna koheselt.

 

Kui see kõik tundus liiga keeruline, siis on alati võimalus osta meie e-poe kinkekaart. Loe rohkem siit.

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga