Meie lemmikud allahinnatud toodete kategooriast

Meie lemmikud allahinnatud toodete kategooriast

Mhmm, lemmikuid on palju, aga kui peab valima, siis:

  1. EwaBieni Aisha,

Soovitame osta täiskomplekt ja üllatada oma kaaslast, eriti kui kunagi pole sellisel kujul üllatust pakkunud. Proovisime ise järele, tulemus on garanteeritud!

EwaBien on pesuturul üle 30 aasta, disainerid ja omanikud on naised, kes teavad, milline naiste aluspesu on hea. Ikka eelkõige see, mis istub seljas hästi ja on ka ilus. Just rinnahoidjate mugavus on selle brändi märksõna, samuti väga kvaliteetne materjal. Kuigi pesutootja on Poola ettevõtte, kasutavad nad samu pitse, mida kasutavad oluliselt kallimat pesu müüvad brändid.

 

Hetkel pakume Pesubutiigi allahindluskategoorias kogu komplekti 30% soodsamalt.

Osta Aisha siit 

Aga kui soetad allahinnatud toodete kategooriast rohkem kui 2 toodet ja kasutad ostukorvis koodi EXTRA15 saad 15% lisaallahindlust.

 

2. Meie teine lemmik on Vivi rinnahoidja. Miks? Mõnikord on kohe selline päev, et igasugused alustraadiga rinnahoidjad on out. Need on kodused mõnusad päevad, kus tahad lihtsalt olla.

Siis on Vivi rinnahoidja super, + see on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja on keskkonnasõbralik.  Tegu on väga pehme ja naiseliku tootega. Ta ei ole võib-olla jah kandja seljas superseksikas aga mugav on küll.

Tootjaks on Taani bränd Underprotection, mis on pesuturul alates 2010. aastast. Pesubutiigi partneriteks on nad viimased 3 aastat ja oleme nende toodetesse järjest rohkem armumas.

Osta Vivi siit . 

Hetkel on toode nii must, kui valge 50% soodsamalt.

Aga kui soetad allahinnatud toodete kategooriast rohkem kui 2 toodet ja kasutad ostukorvis koodi EXTRA15 saad 15% lisaallahindlust.

Rinnahoidja kinnitus on taga.

 

Ole kursis meie Pesubutiigi uudistega FB-s https://www.facebook.com/pesubutiik

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga