Kuidas valida head rinnahoidjat?

Kuidas valida head rinnahoidjat?

Hea rinnahoidja pakub kandjale alati liikumisvabadust ja on mugav igas olukorras. Kui see on nii, siis te unustate, et teil on rinnahoidja seljas. Kuidas ära tunda hea rinnahoidja ja milliste kriteeriumitega ostmisel arvestada.

Hea rinnahoidja on milline?

Paljude naiste jaoks on rinnahoidja riietumise alus, seda nii igapäevaselt kui õhul välja minnes. Kui rinnahoidja on sinu garderoobi oluline element, siis soovitame investeerida rinnahoidjasse, sellisesse, mis täidab 100% oma eesmärki, s.t. sobitub täielikult teie figuuriga, on valmistatud kvaliteetsest materjalist, on vastupidav ning tagab kandmismugavuse kogu päeva jooksul. Miks see nii oluline on?

Kvaliteetsest materjalist täpselt õmmeldud rinnahoidja on, võib julgelt öelda, eksklusiivne aluspesu, milles kindlasti sa ei pea pettuma. See teenib sind mitu kuud igapäevasel kasutamisel – muretsemata rinnakorvide deformatsiooni või venitatud ümbermõõdu pärast.

Milliseid muid tegureid tuleks hea rinnahoidja otsimisel arvestada?

Ärge laske end eksitada rinnahoidja välimusest

Väga sageli, kui näeme pesusalongis või veebipoes rinnahoidjat, tahame selle kohe ostukorvi lisada, sest sellel on võluv lõige, värv või moekad kaunistused. See toimib ka vastupidi – jätame paljud rinnahoidjad vahele, sest esmapilgul ei tundu need meile üldse atraktiivsed. See on väga vale lähenemine ja sellest tasub vabaneda lähtudes põhimõttest – mitte hinnata raamatut kaane järgi. Ka esmapilgul ebaatraktiivsest rinnahoidjast võib saada Sinu lemmik – seda nii figuurile sobivuse kui ka mugavuse poolest. Sageli selgub, et naiste rinnahoidja, mis riidepuul meie tähelepanu ei köitnud, näeb kehal fenomenaalne välja!

Kuldreeglid rinnahoidja valimisel

Siin on teile mõned näpunäited:

  • Tugikaared peaksid mahtuma ümber rinna. Need ei tohik olla rinna peal. Samuti veenduge, et nende välimine ots oleks suunatud kaenla keskkoha poole;
  • Rinnad peavad täitma kogu rinnakorvi. Kui korvi kohale tekib punn, tähendab see, et rinnahoidja on liiga väike;
  • Väga oluline on ka rinnahoidja õlarihma pikkus, sest see vastutab rindade toetamise eest. Kui see on liiga lõtv, liigub rinnahoidja tagaosa üles; Rinnahoidja peab olema ühel kõrgusel nii ees, kui taga;
  • Pea meeles, et õlarihmad ei tohi liiga palju õlgadesse soonida, et mitte tekitada ebamugavust ja valu. Rinnapaelte alla peaksid mahtuma vähemalt kaks sõrme.
  • Rinnahoidjat valides ära toetu oma “standard” suurusele, sest sellist asja pole olemas. Kõik rinnahoidjad (ka ühesuurused) võivad mõõtude ja konstruktsiooni poolest erineda, mistõttu võib selguda, et Sulle sobib ühe brändi 70C rinnahoidja, kuid teise firma sama suuruse puhul sama nr rinnahoidja võibolla liiga väike või liiga suur.
Kokkuvõtteks hea rinnahoidja valiku puhul

Nagu selgus, pole hea rinnahoidja ainult moekas ja stiilne rinnahoidja – võluva pitsi või kaunistustega. See ei puuduta konkreetset suurust, sest see võib varieeruda sõltuvalt rinnahoidja tüübist või lõikest. Võtmerolli mängib rinnahoidja õige sobivus rinna ja figuuriga, olenemata sellest, kas tegemist on igapäevase mudeli või pulmaõhtu rinnahoidjaga. Sa peaksid alati ja kõikjal tundma end nagu teises nahas. Et see pakuks igas olukorras piisavat tuge ja mugavust. Alati tasub jälgida rinnahoidja suurustabelit ja veel parem on kasutada rinnahoidja abi.

Üks meie endi lemmikuid, FIELD Spacer rinnahoidja. Ülimalt mugav, tagumine osa kahekordsest venivast materjalist, nähtamatute õmblustega, korvid ultraõhukest vahust, samas ei paista nibud välja. Paelad just parasjagu laiad, kaenla alla ei teki voldikesi, pesus peab väga hästi vastu. Kuigi välimuselt lihtne, siis seljas on väga naiselik.

Kui sa soovid, et annaksime sulle nõu, kirjuta meile ja lepime eraldi aja kokku vestluseks.

 

🎀Alati on võimalus teha vihjet oma kallimale, et vajad naiselikkuse boosti ja kinkekaarti Pesubutiigist. Meie online pesupoe kinkekaardid on üha populaarsemad ja ostjate osakaal meeste poole peal.

Kinkekaardi leiad siit https://www.pesubutiik.ee/toode/kinkekaart/

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga