Kui Sinu mõtetes on buduaari fotod?

Kui Sinu mõtetes on buduaari fotod?

Oleme naistega rääkinud ja paljud neist unistavad buduaari piltidest, et avada oma naiselik ja sensuaalne pool. Selle postitusega julgustame Sind liikuma mõtetest kaugemale. Me teame, et see on raske, kuid sessiooni tulemusena oled end ületanud, saanud tohutult juurde enesekindlust ja näed ise ka, kui ilus Sa tegelikult oled💗

Buduaari fotodel võid Sa olla pesus või võid loomulikult teha ka aktifotod. Täna soovime Sulle tutvustada Bluebella Nova pesu, mis on väga julge valik buduaari fotode sessiooniks. See kaunis aluspesu näitab kandja enesekindlust, on seksikas, naiselik ja samas tugev. Kui see pesu meeldib Sulle, siis oled väga lähedal, et teed ka sammu pildistamiseks.

Bluebella Nova on ainult üks variantidest, mida kanda. Oluline on, et tunneksid ennast superhästi. 

Bluebella on meie väga hea koostööpartner. Kui Sinu numbrit ei ole meie e-poes, kirjuta meile julgelt ja me tellime Sulle sobiliku suuruse. Nova kollektsioon on hitttoode, mis ei kao Bluebella tootevalikust.

Tutvu Nova kollektsiooniga siin

Kui Sa oled meeslugeja, siis rõõmusta ennast ja oma kallimat, kinkides talle meie e-poe kinkekaart. Kinkekaardi saad osta siit

Kirjuta meile kommentaaridesse, mis Sa arvad buduaari fotodest?

PS! Kui Sa oled modell või fotograaf ja see postitus kõnetas Sind, siis võta meiega ühendust. Leiame ühiselt koostöövõimalused.

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga