Kui Sind ootab ees unustamatu õhtu!

Kui Sind ootab ees unustamatu õhtu!

Me kõik teame on hetki, mis on erilised ja ei unune. God Save Queeni Forget Me Not komplektiga saad teha need veel erilisemaks🖤

Tooted on disainitud just erilisteks hetkedeks, on väga sensuaalsed, samas klassikalised. Tunned end seda pesu kandes tõeliselt luksuslikult ja seksikalt.

Forget Me Not stringid on klassikalise lõikega, kuid V-kujuga, eest väga madalad, mis toovad kandja puusad märkimisväärselt kaunilt esile. Toode vastab numbrile. Kui oled kahe numbri vahel, vali pigem suurem number.

Forget Me Not rinnahoidja on God Save Queeni absoluutne bestseller läbi aegade. Nad toodavad väga väga ilusat pesu, kuid just Forget Me Not rinnahoidja on võitnud oma lihtsuses, samas sensuaalsuses väga paljude naiste südamed. Rinnahoidjas saavad kokku ekstravagantsus ja elegantsus.

Rinnahoidjal on sametised ääred, mille vahel kaunis tüll. Tootel ei ole alustraate ja kui te otsite maksimaalset mugavust ja toestust, siis ei ole see see toode. Forget Me Not rinnahoidja on kandja seljas äärmiselt sensuaalne.

Forget Me Not sukahoidja on ajatu klassika. See sukahoidja sobib kõikide pesukomplektidega, klassikaline, lihtne, musta värvi. Toode on igatpidi reguleeritav, üks suurus. Komplekt on väga ilus ka ilma sukahoidjata, samuti on väga hea kingitus sukahoidja+ püksid.

Valentini päevani on jäänud täpselt kuu aega. Kui mõtled, kuidas seda tähistada, siis erilise pesu kandmine ja õhtu tähistamine on üks võimalusi selleks.

Komplektina ostes säästad 20%.

 

Soovin Sulle hea lugeja inspireerivaid mõtteid ja enesekindlust pesu kandmisel!

Hiie Pesubutiigist

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga