Krisline Intimate Fashion – pesu, millesse Sa armud

Krisline Intimate Fashion – pesu, millesse Sa armud

Krisline Intimate Fashion on 30. aastase ajalooga Poola pesubränd. Paljud peavad ilusa ja kvaliteetse pesu kodumaaks vaid Pranstusmaad, kuid Poola pakub Prantusmaale väga kõva konkurentsi. Poolas on väga palju pesubrände, mis toodavad väga kvaliteetset ja ilusat pesu.

Käesoleva aasta märtsis korraldati Poolas rahvahääletus parima pesubrändi valimiseks. Osales 75 brändi ja rahvahääletuse tulemusena võitis esikoha just Krisline, mille pesu on tõesti ilus, kvaliteetne ja mugav. Ja meil on suurepärane uudis, nüüdsest on see pesu saadaval ka meie e-poes.

Krisline motoks on: iga naine on ainulaadne.

Nad soovivad, et iga naine saaks nautida aluspesu, mida ta kannab. Et see oleks ilus ja mugav, vastaks just kandja vajadustele. Nende eesmärgiks on luua pesu disainiga pimestav efekt ja kombineerida see mugavusega. Neil tuleb see hästi välja. Vaadake kasvõi seda Chloe rinnahoidjat – sellel on tõesti pimestav efekt, samas on see mugav ja klassikaline.

Krisline pesu on disainitud viimaseid moetrende jälgides.

Aastatepikkuse kogemuse tõttu on nad täna jõudnud disainilahendusteni, mis toovad esile kandja parimad omadused. Eraldi disainitakse väiksema ja suurema rinna rinnahoidjad. Siin üks ilus näide vormikale kandjale mõeldud pesust.

 

Nad kasutavad väga kvaliteetseid materjale, mida ostetakse sisse üle maailma. Krisline eripäraks on julged värvikombinatsioonid ja läbimõeldud detailid, mis muudavad iga rinnahoidja väga stiilseks.

Krisline tegevust on hinnatud läbi aastate väga kõrgelt nii Poolas kui mujal maailmas. Nad on saanud väga erinevaid auhindu, nt. Aasta kvaliteedi sertifikaaat.

Krisline valmistab ka bikiine ja trikoosid. Just tuli välja nende uus punane Madeira kollektsioon.

Siit saad vaadata kõiki Krisline tooteid

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

🌷 Naised, te olete ilusad nii väljast kui ka seest! Nautige oma päeva ❤🌷🌷.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga