Enesearmastus on parim armastus!

Enesearmastus on parim armastus!

Ilus pesu ei ole mõeldud ainult teiste silmade jaoks, see on mõeldud ka meile, naistele, et tunneksime end enesekindlana, kaunina ja armastaksime end iga päev üha rohkem ja rohkem. Kui Sa oled jõudnud lugema seda postitust, siis tea, et Sa oled võimas naine, hoolid endast. Võta aega enda hellitamiseks ja naudi hetke. Ole iseenda parim versioon ja näe vaeva, et ümbritseda end veelgi paremate inimestega. Koos veedetud aeg oma armsamaga on oluline. Õnne leidmiseks ei tule otsida asju, vaid kogemusi. Tulevikus ei mäleta sa asju, mida omasid, aga sa mäletad oma tegusid.

Oled sa mees või naine, pole oluline, korralda üks imeline õhtu oma kallimaga ja tehke midagi erakordsest. Naisele sobib kandmiseks sellel õhtul kindlasti Yolie bodi.

Yolie bodi on Kinga poolt just sellisteks hetkedeks, enesekindlatele ja end armastatavatele naistele loodud erikollektsioon piiratud koguses.

Unikaalne bodi, millel on rafineeritud disain ja peened detailid. Bodi teeb eriliseks ja väga kauniks ripsmetega pits, mis annab sellele ainulaadse võlu. Bodi 4 rihma on eemaldatavad, millega saate luua bodile originaalsust. Bodi on väga lihtne selga panna.

Toode on mõeldud naistele, kes hindavad kõrget kvaliteeti, elegantsust ja mugavust. Bodi toob esile teie isikupärase stiili.

Väga hea valik on kindlasti ka Tresor komplekt EwaBienilt.

 

 

Kui Sul tekib küsimusi pesu valikul, siis kirjuta julgelt hiie@pesubutiik.ee

Olen Sulle pesu valimisel hea meelega abiks.

Hiie

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga