Bralett rinnahoidja – kellele ja miks?

Bralett rinnahoidja – kellele ja miks?

Su parim sõbranna ütleb, et õige rinnahoidja on ainult alustraatidega ja kõva korviga. Samas on su kõrval töökaaslane, kes on tulihingeline braletti austaja ja ütleb, et seda tüüpi rinnahoidja on viimane asi, millest ta loobub. Olgem ausad, korralikku pesugarderoobi omaval naisel võiks olla pesusahtlis need mõlemad.

Braletid on ilma nö struktuurita, pehmed, neil pole polsterdust.

Aga kas teadsid, et tavaline tänapäevane rinnahoidja on välja arenenud just braletist?

Millal neid kanda? Vastust on, et igapäevaselt peaaegu alati. Pidulikumatel juhtudel ja kontoris mitte, selle kohta kirjutame eraldi, mida kanda. Aga kui on mõnus laupäeva ja sa toimetad siin ja seal, siis on bralett ideaalne.

Bralett rinnahoidja on nö järgmine samm sellest, et sa ei kanna üldse rinnahoidjat. Rind on toetatud ja kaetud. Kõige parem näeb välja voogavate riiete või mitmekihiliste riietuse all. Samuti lohvakate toppide all. Kui armastate naturaalset riietust, siis kanna braletti ka liibuva t-särgi ja kõrgepihaliste teksadega.

Kui sa pole kunagi braletti kandnud, siis soovitame sul algust teha. Ja nagu ikka, iga algus tahab harjumist, nii ka braleti kandmine. Kuid varsti sa ei saa arugi, kui bralett tüüpi rinnahoidja on üks su mugavusriiete osa. Paljud naised kasutavad ka bralett rinnahoidjat ühe oma stiili osana, jättes aluspesu nähtavale kohale.

Kui sa kannad meie e-poes müüdavat Alex rinnahoidjat, siis oleks patt seda mitte teha. Kaunis sametine materjal on lihtsal nii nii ilus.

Kindlasti jälgi braleti puhul rinnahoidja paelade laiust ja pea meeles, et mida laiemad paelad, seda paremini hoiavad nad rinnakorvi osa paigal (see ei tähenda rinna toestust, vaid nö liikumist). Soovitame braletti kanda väikese ja keskmise suurusega rindade puhul.

Soovitame kahte bralett tüüpi rinnahoidjat:

  1. Nelly
  2. Alex

 

Soovitame, kuna teame oma isiklikust kogemusest, et head ja mugavat braletti (rinnad ei kuku välja, jne) on keeruline leida. Need kaks on tõesti sellised, et rinnad püsivad kenasti sees ja on toestatud.

Komplekti kuuluvad ka väga ilusad püksid, mida kandes on aluspesu komplekt täiuslik!

Loodan, et said inspiratsiooni kaunisse sügisesse ja oma pesugarderoobi.

🍂🍂🍂 Koodiga LOVEBRALETT15  Nelly ja Alexi komplektid 15% soodsamalt!🍂🍂🍂  

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Kirjuta meile kommentaaridesse, millised on sinu kogemused bralettidega.

Hiie

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga