Bikiinid ja trikood – trendid 2023!

Bikiinid ja trikood – trendid 2023!

Vaata üle oma bikiinid ja trikood, võib-olla on Sul juba olemas viimase trendi kohased tooted. Kui ei, siis on viimane aeg soetada, et vastu võtta peagu saabuv pikk, soe, suvi☀️☀️☀️

Kandes midagi alltoodud valikust, võid kindel olla, et oled trendikas ja stiilne.

  1. Kõrgepihalised bikiinid

Kõrgepihalised bikiinid on moes, neis on natuke vanakooli, samas on nad piisavalt särtsakad. Kõrgepihalised bikiinid on ülimalt trendikad ja neid kantakse Hispaaniast Marokoni:) Kindlasti pea arvestama sellega, et kui kannad kõrgepihalisi bikiine, siis kogu tähelepanu läheb sinu keha allaosale. Kui oled selleks valmis, siis kõrgepihalisi pükse kandes oled äärmiselt naiselik ja seksikas.

Selliste bikiinide siluett on sportlik ja neid armastavad kanda naised, kes ei armasta ainult basseini, päikest, merd, vaid tahavad vahepeal ka nt. ranna võrkpalli mängida.  Bikiinidel on seetõttu suurem katvus, eriti kõhupiirkonnas.

Meie e-poest leiad väga ilusad ja mugavad musta vävi kõrgepihalised püksid, mida annab sobitada väga erinevate bikiini ülaosadega https://www.pesubutiik.ee/toode/korgepihalised-ujumispuksid.

Väga põnevad ja pilkupüüdvad on Yrsa bikiini püksid, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest –https://www.pesubutiik.ee/toode/yrsa-bikiini-puksid/

2. Musta värvi bikiinid

Must on trendikas ja ta on seda alati! Must tõmbab alati pilku ja see trend on kuumem kui kunagi varem. Sellel hooajal leiad kindlasti väga palju mustade bikiinide valikut. Parim hooaeg omale soetamiseks. Kindlasti leiad valikust lihtsaid musti bikiine, aga ka pärlitega.

Musta värvi bikiine võib kanda vanusest ja hooajast sõltumata. Nii nagu igal naisel peaks olema garderoobis must väike kleit, nii peaks tal olema ka musta värvi bikiinid. Need on tooted, mis lähevad alati kohvrisse, kui on puhkusele minek. Pole vahet, kui sul on ka väga palju teisi bikiine, alati tuleb hetk, kui soovid kanda lihtsaid ja tavalisi musti bikiine. Mustad bikiinid sobivad iga kehatüübiga.

Soovitame:

3. Inspireeritud džunglist – looma mustritega bikiinid ja trikood on kuumimast kuumim trend sel aastal

Looma mustritega bikiinid ja trikood on naiste seas väga populaarsed. Väga paljud kannavad neid, et näidata looduse tähtsust meie elus ja kuidas me oleme omavahel seotud.

Soovitame:

4. Väljalõigetega trikood ja bikiinid

Väljalõiked jõudsid üldisesse moemaailma juba eelmisel aastal, vallutades kleidi ja bodid, jne.  Käesoleva hooaja kõige trendikamad bikiinid, trikood, on kindlasti väljalõigetega. Mõeldud on need kandjatele, kes soovivad näidata natuke rohkem oma keha, kui klassikalise lõikega rannariiete puhul on võimalik. Paljastamise määr on kandja teha, kuid valik on väga suur. Väljalõigetega bikiine, trikood kandes sa ei jää kindlasti märkamatuks, sellega tuleb arvestada.

Soovitame: Monokin trikoo ja Anais trikoo

 

5. Volangidega (satsidega) bikiinid ja trikood

Need on armsad ja mugavad. Kui satsid on bikiini topi õlgadel, siis see on ideaalne valik suuremate rindadega naistele. Küll aga näeb selle aasta trendides volange igal pool:)

Soovitame Flora trikood

Naudi saabuvat suve ja soeta bikiinid või trikoo meie e-poest 10% soodsamalt kasutades koodi Bikiinid10.

Jälgi meie tegemisi ka instagrammis https://www.instagram.com/pesubutiik/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga