Kuumade ilmade vastu aitab õigesti valitud riietus!

Kuumade ilmade vastu aitab õigesti valitud riietus!

Kuumalaine on lõpuks kohal!🌞🌞🌞 Kuumus on tore, aga väga palav on, kui seljas on mitu kihti riideid.

Soovitame selliste ilmadega kanda lahtise ülaosaga bodisid. Meie e-peos on müügil OW Intimates tooted, kes toodab ja disainib just selliste ilmadega kantavaid riideid. Et oleks mugav ja ilus. Eesti suve on muutumas järjest troopilistemaks, seega tuleb tavalised T-särgid unustada.

Soovitame 3 toodet:

  1. Esmane valik on  meie poolt puuvillane Vera bodi, mis on hetkel meie e-poes müügil 50% allahindlusega. Saadaval on nii must kui valge. Bodil on traatidega toestus rinnakorvil, seega Sa ei vaja midagi peale bodi ja lühikeste pükste või seeliku. Bodi kandes saad veeta terve päeva ja käia nii rannas kui minna õhtusele üritusele. Kui Sa ei ole varem bodi kandnud, siis Vera on väga hea valik, kuna tal on toestus ning muudele asjadel ei ole vaja mõelda, kui kandmisele:) Bodid on laos ja paneme teele samal päeval, kui tellid.

Vera bodi leiad siit

2. Teise valikuna soovitame Bea bodi, mis on kergelt stretšivast materjalist lõputute kandmisvõimalustega. Bea on klassikalisem kui Vera bodi ja kinnisema rinnaosaga. Bodi on valmistatud orgaanilisest puuvillasest kangast, millele on lisatud elastaani. Meie e-poes on kohe saadaval musta värvi bodid, mille paneme sinu poole teele kohe.

Bea bodi leiad siit

 

3.Kindlasti ei tohi unustad ikoonilist OW Intimates Hanna bodi, mis on ajatu klassika.

Hanna bodi leiad siit

Mõnusat suve jätku ja kanna nende kuumade ilmadega bodisid. Tunned end imeliselt – oled naiselik, seksikas ja kindlasti enesekindel!

 

Hiie Pesubutiigist